Науково-методична робота

 

 

У 2018/2019 н.р. на ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих , технічних і гуманітарних наук було відправлено наукові роботи студентів:

Автор,

наук. керівникНазва роботиВНЗ в якому проходить ІІ тур Конкурсу1Танько А. М.,

кер. д.е.н., проф. Прохорова В.В.Екологічна конкурентоспроможність країниКременчуцький національний університет імені Михайла

Остроградського

Вул. Першотравнева, 20, м. Кременчук Полтавської обл., 39600

www.kdu.edu.ua2Бондаренко М. С.

кер. к.е.н., доц. Чумак Л.Ф.Еко-інновації як фактор екологізації

економіки УкраїниКременчуцький національний університет імені Михайла

Остроградського

Вул. Першотравнева, 20, м. Кременчук Полтавської обл., 39600

www.kdu.edu.ua3Вовченко О. М.,

кер. к.е.н. Безугла Ю.Є.Розвиток екологічного підприємництва в сучасних умовахКременчуцький національний університет імені Михайла

Остроградського

Вул. Першотравнева, 20, м. Кременчук Полтавської обл., 39600

www.kdu.edu.ua4Гнилицька В.О.,

кер. к.е.н., доц. Чобіток В.І.Стратегії екологічного підприємництваЖитомирський державний технологічний університет

Вул. Чуднівська, 103, м. Житомир, 10005

https://ztu.edu.ua5Лотоцька Є. М.

кер. к.е.н., доц. Дем’яненко Т. І.Управління мотивацією персоналу на підприємствіТернопільський національний економічний університет

Вул. Львівська, 11, м. Тернопіль, 46020

http://www.tneu.edu.ua/

Студентка Гнилицька В.О. отримала диплом ІІІ ступеня.

 

Крім того, було подано:

1.  На Харківський регіональний конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук було подано роботу Івченко М. М.

2.  На Харківський регіональний конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук було подано роботу Гнилицької В.

3.На міжнародний конкурс студентських наукових робіт за окремими спеціальностями (051 Економіка) було подано роботу Івченко М. М. (Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського Міністерства освіти і науки України) (2018 р.)

4. На міжнародний конкурс студентських наукових робіт за окремими спеціальностями (051 Економіка) було подано роботу Щербак О. О. (Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського Міністерства освіти і науки України) (2019 р.)

5. На Всеукраїнський студентський професійний творчий конкурс проектів з екологічного та енергетичного менеджменту в рамках міжнародного екологічного форуму «ЕкоФорум — 2018», м. Запоріжжя було подано роботу Гнилицької В.О.

6. На Всеукраїнський студентський професійний творчий конкурс проектів з екологічного та енергетичного менеджменту в рамках міжнародного екологічного форуму «ЕкоФорум — 2019», м. Запоріжжя було подано роботу Гнилицької В.О.

 

Ваш комментарий будет первым

Написать ответ

Выш Mail не будет опубликован

*