Укрзалізниця залучить близько $3 млрд

40a4304551d2fadd2db566d9d19235ba_M

ел.ресурси: https://agropolit.com/news/13996-ukrzaliznitsya-zaluchit-blizko-3-mlrd—kravtsov

40a4304551d2fadd2db566d9d19235ba_M

 

Укрзалізниця залучить близько $3 млрд

Міністерство інфраструктури, АТ Укрзалізниця і Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) підписали угоду про початок процедури первинного розміщення акцій (IPO) компанії. Про це повідомив голова правління АТ Укрзалізниця Євген Кравцов на своїй у сторінці у facebook.

За його словами, підготовка і проведення IPO Укрзалізниці триватиме орієнтовно від одного до трьох років, у залежності від швидкості прийняття та імплементації рішень для законодавчої бази транзакції.

«Протягом наступних п’яти років компанія планує самостійно згенерувати близько $2,2 млрд для інвестиційних цілей. Додатково, до $2 млрд УЗ може отримати від міжнародних фінансових інститутів по поточним і новим кредитним договорам. Від можливого IPO очікується залучити всього близько $3 млрд, що є близько половини потреби компанії в капітальних інвестиціях протягом наступних п’яти років», – розповів Євген Кравцов.

ІРО – перший публічний продаж акцій приватної компанії, зокрема у формі продажу депозитарних розписок на акції. Продаж акцій може здійснюватися як шляхом розміщення додаткового випуску акцій шляхом відкритої підписки, так і шляхом публічного продажу акцій існуючого випуску акціонерами приватної компанії.

Основною метою проведення IPO є отримання так званого «засновницького прибутку» – прибутку, отримуваного засновниками акціонерних товариств у вигляді різниці між сумою від продажу випущених акцій і капіталом, дійсно вкладеним ними в акціонерне підприємство.

Нагадаємо, що у січні-вересні 2019 Укрзалізниця збільшила перевезення зернових до 28,4 млн т, що більше, ніж в січні-вересні 2018 року, на 23,8%. 

Ваш комментарий будет первым

Написать ответ

Выш Mail не будет опубликован

*