Викладач кафедри к.е.н., доц. Безугла Юлія Євгеніївна провела відкриту лекцію на тему: «Ризики у економічній безпеці підприємства»

Безуглая

7 листопада 2019 р. викладач кафедри ЕтаОДСГ к.е.н, доц. Безугла Юлія Євгеніївна провела відкриту лекцію з дисципліни » Основи економічної безпеки » на тему: «Ризики у економічній безпеці підприємства » на високому професіональному рівні. В межах тематики відкритої лекції лектором було розкрито основні положення, окреслено поняття, ознаки та види ризиків у економічній безпеці підприємства тощо. Лектором було підібрано актуальний науковий матеріал, що дозволив застосовування прийомів розповіді, характеристики, пояснення, коментування та зберегти стійку увагу слухачів протягом всього заняття. Окрім того, викладач постійно залучав студентів до активної участі у занятті.

Ваш комментарий будет первым

Написать ответ